Aktuality

Ministryně uznala Forum cestovního ruchu jako důležitého partnera v cestovním ruchu

  • 18.7.2017 , Martina Košlíková

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová uznala silnou pozici Fóra cestovního ruchu, z.s. a pozvala pana předsedu Viliama Siveka do užší skupiny odborníků, do nově ustanoveného Kolegia cestovního ruchu.

FCR podporuje posílení systemizace na zastupitelských úřadech v zemích SNS

  • 19.6.2017 , Martina Košlíková

Předseda Viliam Sivek spolu s místopředsedou Martinem Plachým jménem Fora cestovního ruchu, největší platformy sdružující asociace a svazy působící v cestovním ruchu, podporují snahu o navýšení systematizovaných míst na zastupitelských úřadech v zemích SNS s ohledem na oživení zájmu turistů o Českou republiku.

TZ: Podpora venkovské turistiky a agroturistiky je stále nedostatečná

  • 19.6.2017 , Martina Košlíková

Při jednání předsedy Fóra cestovního ruchu pana Viliama Siveka s předsedkyní Svazu venkovské turistiky a agroturistiky paní Zdenkou Noskovou bylo konstatováno, že podpora venkovské turistiky a agroturistiky je stále nedostatečná.

Spolupráce je v cestovním ruchu důležitá, podnikatelé si to uvědomují

  • 27.3.2017 , Martina Košlíková

(27. března 2017) Spolupráce hraje zejména v cestovním ruchu nezastupitelnou úlohu. To si uvědomují nejen profesní organizace a významní aktéři v cestovním ruchu, kteří se sdružují pod křídly Fora cestovního ruchu, ale také podnikatelé. O čemž svědčí i nově podepsané Prohlášení o spolupráci.

Předseda FCR vystoupil na výroční konferenci cestovního ruchu Východní Moravy 2017

  • 6.3.2017 , Martina Košlíková

Předseda Viliam Sivek vystoupil v rámci 8. výroční konference cestovního ruchu Východní Moravy, která se uskutečnila 28. února 2017 ve Zlíně.

FCR zve na veletrh Holiday World

  • 26.1.2017 , Martina Košlíková

Forum cestovního ruchu a jeho členové se na Váš těší během veletrhu Holiday World, který se koná od 16. do 19. února 2017. Přijďte za námi!

ODBORNÝ SEMINÁŘ: Pomoc při praktickém využívání zákoníku práce

  • 13.10.2016 , Martina Košlíková

dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář zaměřující se na problematické části zákoníku práce a dalších souvisejících právních předpisů. Seminář o rozsahu 6hod. se zaměřuje na problematická ustanovení právní normy ve vazbě na firemní praxi a soudní rozhodovaní pracovně-právních sporů – včetně platné judikatury. Výklad ihned vždy doplněný praktickým situacemi, které vznikají v personálně-právní praxi.